Новини

У Кам’янському жінка вбила ножем сусіда

У Кам’янському поліцейські затримали жінку, яка вбила 52-річного чоловіка.

406Переглядів

За даними поліцейських, ввечері 4 жовтня 52-річний чоловік був у гостях у своєї сусідки. Між ними виникла сварка, під час якої 39-річна жінка схопила ножа та вдарила ним у груди гостя. Від отриманих травм потерпілий помер.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Жінка вирішила приховати злочин. Вона зателефонувала до швидкої та повідомила, що до неї додому прийшов сусід з тілесними ушкодженнями і йому потрібна медична допомога.

Медики ж повідомили поліції про виявлення тіла чоловіка із тілесними ушкодженнями.

“Правоохоронці встановили всі обставини злочину та затримали жінку в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За погодженням з Кам’янською окружною прокуратурою фігурантці повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 (вбивство) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу”, – повідомили в поліції.

Раніше “Особи” також писали: “Розбійний напад на військового: Криворізькі поліцейські затримали підозрюваного”.

1 коментар

Залишити відповідь