Новини

У Нікополі затримали чоловіка, який ножицями вбив дружину

Поліцейські Нікополя затримали чоловіка за підозрою у вбивстві власної дружини.

403Переглядів

У ході конфлікту підозрюваний завдав жінці смертельного поранення у груди. Від отриманих травм потерпіла померла на місці.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

За інформацією нацполу, 4 жовтня о 7:35 до Нікопольського РУП  повідомили про виявлення в одній із квартир тіла жінки з тілесними ушкодженнями.

Правоохоронці негайно виїхали на місце події та з’ясували, що під час виниклого конфлікту чоловік вдарив 75-річну дружину металевими ножицями у груди. Слідчі вилучили речові докази та знаряддя злочину.

Будинок, в якому стався злочин 

5 жовтня за погодженням з Нікопольською окружною прокуратурою фігуранту повідомили про підозру у скоєнні вбивства.

Раніше “Особи” також інформували: “Забив знайомого до смерті: у Кам’янському затримали підозрюваного”.

1 коментар

Залишити відповідь