Протягом минулої доби в області сталося 23 пожежі. Вогнеборці ліквідували 14 займань сухої рослинності та 9 пожеж, де осередком було сміття. Загальна площа знищених вогнем екосистем склала понад 10 га.
Про це повідомили в ДСНС Дніпропетровської області.
Мешканців закликають дотримуватися правил пожежної безпеки.
“Недотримання громадянами правил пожежної безпеки, або ж свідоме їх порушення, спричиняють займання на відкритих територіях. Тож, вкотре звертаємось до мешканців нашого регіону. Не будьте ворогом рідної землі, не провокуйте пожежі в природних екосистемах. Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню”, – йдеться у повідомленні ДСНС.
Там додали, що не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також кидати недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. За навмисне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну та кримінальну відповідальність.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі теплопостачальники повідомляють про готовність до опалювального сезону на 95%”.






















