Вражаючі масштаби трагедії з початку великої війни у Дніпровському регіоні.
Про це під час засідання Палати Регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
“Російська агресія завдала Дніпропетровщині суттєвих збитків. Понад 800 будівель повністю зруйновано, а понад 20 830 – пошкоджено. Це тисячі домівок, шкіл, лікарень, які потребують відновлення”, — зазначив він.
За словами посадовця, відновлення області потребує значних фінансових ресурсів, нині ведеться активна співпраця з міжнародними партнерами щодо залучення інвестицій та грантів, а також обміну досвідом, зокрема серед лікарів.
Раніше Микола Лукашук говорив про те, що найбільше від атак армії РФ постраждали громади Криворізького, Нікопольського та Синельниківського районів. В останному суттєві руйнування зафіксовані у селах, які межують з Донецькою та Запорізькою областями.
Раніше “Особи” також сповіщали: Поліція документує наслідки ворожих обстрілів Нікопольщини: постраждала вагітна жінка та 4-річний хлопчик.




















1 коментар