Новини

У Павлограді сталася смертельна аварія: авто вилетіли під вантажівку

У Павлограді внаслідок ДТП загинули троє людей.

387Переглядів

Аварія сталася вчора ввечері, 17 жовтня на одній з доріг. Водій Volkswagen виїжджав на головну дорогу і не пропустив Nissan, який рухався по головній. Так, автомобілі зіткнулися та вилетіли на зустрічну смугу під колеса вантажівки.

Про це повідомляє телеграм-канал “Дніпро оперативний війна”.

Внаслідок ДТП загинули обидва водії та пасажирка Nissan. Поліцейські встановлюють обставини ДТП та особи загиблих.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині шукають водія, який втік з місця ДТП, на смерть збивши 16-річного підлітка”.

1 коментар

Залишити відповідь