Новини

У Дніпрі 16 квартир багатоповерхівки залишилися без газу

У Дніпрі мешканці багатоповерхівки залишилися без газу.

208Переглядів

У багатоповерховому будинку Чечелівського району мешканці 16 квартир залишилися без газопостачання. Причина — один з мешканців вирішив самостійно замінити газове обладнання.

Про це повідомила аварійна служба Дніпровської філії “Газмережі” на Facebook.

“Прибувши на місце виклику, аварійна служба виявила проникнення води у внутрішню газову систему будинку. Причиною такої ситуації стала самовільна заміна газового обладнання в одній з квартир. Аби уникнути можливих аварій, газопостачання було тимчасово припинено для 16 квартир. Наразі тривають роботи з обстеження газових мереж для встановлення точних причин інциденту та визначення відповідального за нього”, – йдеться у повідомленні.

Газопостачання відновлять після виконання всіх необхідних процедур, передбачених чинним законодавством: будуть проведені ретельні перевірки газових лічильників, які могли постраждати від затоплення, та оцінка збитків, завданих газорозподільній системі.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі через борги відключатимуть водопостачання жителям приватних та багатоквартирних будинків: адреси”.

Залишити відповідь