Спочатку реалізація проєкту буде запроваджена у 9 прифронтових областях: Чернігівській, Сумській, Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Дніпропетровській, Луганській, Донецькій та Херсонській.
Про це за підсумками засідання уряду повідомляють народні депутати Тарас Мельничук і Павло Фролов.
Передбачено, що надання субсидії на найм житла буде можливим виключно за умови оформлення договору найму між наймачем та наймодавцем, що підлягатиме реєстрації та обліку в базі договорів найму житлового приміщення, створеній Пенсійним фондом України.
Типова угода буде доступна для підписання у відділенні Пенсійного фонду або в особистому електронному кабінеті на сайті ПФУ.
При цьому надання субсидії на найм житла наймачу не обмежуватиме BПO в отриманні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Для розрахунку субсидії на найм житла наймачу встановлюється соціальний норматив площі найманого житлового приміщення на кожну особу зі складу домогосподарства ВПО — 13,65 кв.м., але не менше як 35,22 кв.м. на сім’ю.
Субсидія на найм житла призначатиметься, якщо видатки домогосподарства наймача перевищуватимуть обов’язковий платіж, базова відсоткова ставка якого становитиме 30 % сукупних доходів домогосподарства.
У вересні Кабінет міністрів виділив ще 21 мільйон на компенсації за безоплатне розміщення внутрішньопереміщених осіб у приміщеннях об’єктів державної, комунальної та приватної власності. Йдеться про покриття витрат за комунальні послуги.
Раніше “Особи” також сповіщали: Представники Дніпропетровщини візьмуть участь у східноукраїнському форумі Рад ВПО.




















1 коментар