Новини

У Дніпрі затримала 58-річного чоловіка, який вчинив стрілянину посеред вулиці

Побачивши медичних працівників, які прибули на його виклик, підозрюваний почав поводити себе агресивно й здійснив декілька пострілів в повітря з мисливської зброї. На щастя, минулося без постраждалих.

285Переглядів

26 жовтня близько 21.00 до поліції надійшло повідомлення про стрілянину на вулиці Ольгерда Бочковського в Шевченківському районі Дніпра. 

Про це повідомляє ГУНП в Дніпропетровській області.

Перебуваючи напідпитку, місцевий житель зателефонував до лікарні та повідомив про погане почуття. Коли ж медики прибули на виклик, він спочатку почав їм погрожувати, а потім декілька раз вистрелив зі зброї.

Поліцейські затримали 58-річного стрілка. Під час обшуку у фігуранта правоохоронці вилучили мисливський нарізний карабін та направили його на експертизу.

27 жовтня слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні хуліганства. За злочин чоловіку може загрожувати до 7 років позбавлення волі. Наразі правоохоронці вирішують питання щодо анулювання у чоловіка дозвільних документів на зберігання зброї. Триває слідство.

Раніше “Особи” також сповіщали: Завдав тяжких травм знайомому: криворізькі поліцейські затримали 57-річного нападника.

1 коментар

Залишити відповідь