Це експозиція з 35 фотополотнами, на яких відображено Маріуполь до і після окупації, а також скріншоти переписок захисників міста зі своїми рідними. На фотографіях можна побачити, як виглядали історичні місця Маріуполя в мирний час і на що вони перетворилися під час окупації.
Про це повідомляє “ЯМаріуполь. Дніпро”.
Виставка розповідає історію захоплення міста, боротьби його захисників і життя мирних мешканців, нагадуючи про мужність українських військових, які продовжують захищати свободу і незалежність України. Фото демонструють масштаб трагедії та нагадують про важливість боротьби за тих оборонців міста, хто досі перебуває в полоні.
Вже в перший день експозиції її відвідали курсанти університету. Екскурсію виставковим проєктом проводила Людмила Остапенко, т.в.о. директора КЗ «Маріупольська школа мистецтв», фахівчиня культурного напрямку центру «ЯМаріуполь» у Дніпрі.
За словами глядачів, фотографії мають сильний емоційний вплив. Курсанти рекомендують обов’язково відвідати виставку, аби зрозуміти, через що пройшли захисники Маріуполя і його мешканці.
Представлені світлини збирала Маріупольська міська рада — їх вдалося переслати або вивезти з окупації попри небезпеку.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпровському історичному музеї відкрилася виставка «Бессарабські народні ремесла».




























1 коментар