Отримали їх від агентства США з міжнародного розвитку – USAID. А облаштують у двох містах нашого регіону. Там вже провели необхідні тендери. Визначили підрядників, які стали до монтажу.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
За його словами, після підключення такого обладнання люди будуть зі сталими послугами. Залишатимуться з ними попри ймовірні ворожі атаки та знеструмлення.
У планах – встановлення на Дніпропетровщині ще десяти таких установок. У Дніпрі та Жовтих Водах. Перемовини з міжнародними партнерами веде й Зеленодольська громада.
Подібні проєкти з енергонезалежності розробляємо також для промислових підприємств. Із цим допомагає соціально відповідальний бізнес, – зазначає Лисак.
Зазначимо, що USAID передало Україні 80 когенераційних установок для потреб громад ще на початку цього року. Обладнання отримали теплопостачальні підприємства у Чернігівській, Чернівецькій, Донецькій, Хмельницькій, Черкаській, Полтавській, Миколаївській, Кіровоградській, Рівненській, Вінницькій, Запорізькій, Житомирській, Харківській, Волинській, Херсонській, Львівській, Київській, Дніпропетровській, Тернопільській, Одеській та Сумській.
Нагадаємо, раніше “Особи” також писали: Кредити на встановлення сонячних батарей під 0%: в Україні спростили умови.



















