Автівку Ford Transit передав благодійний фонд «ДЕФЕНДЕР».
Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.
«Автівку закріпимо за однією з амбулаторій. В екстрених випадках вона оперативно доставлятиме хворих до лікарні. А ще нею будемо підвозити до медзакладу маломобільних мешканців. Це зручно, адже транспорт обладнаний каталкою для лежачих хворих та кріслом колісним. Також плануємо виїжджати до тих, хто живе у віддалених населених пунктах громади», – пояснив Верхівцевський міський голова Михайло Світлик.
БФ “ДЕФЕНДЕР” зареєстровано у місті Лубни на Полтавщині два роки тому. Головний напрямок діяльності – допомога ЗСУ.
Верхівцевська громада належить до Кам’янського району.
Раніше “Особи” також сповіщали: Чергову партію корисного обладнання отримала Дніпропетровщина від німецьких партнерів.



















