Новини

“Тисячу Зеленського” можна буде отримати на пошті

Українці, які не мають доступу до "Дії", зможуть отримати тисячу від Зеленського через відділення "Укрпошти".

560Переглядів

Тисячу зимової єПідтримки зможуть отримати українці, які не дружать з інтернетом та не мають смартфонів.

Про це повідомляє УНН, посилаючись на  пресслужбу Мінекономіки.

“Наразі також розробляється механізм отримання коштів єПідтримки через відділення Укрпошти — для зручності тих громадян, які не мають смартфонів і доступу до Дії. Ці кошти не будуть оподатковуватися”, – повідомили у відомстві.

Передбачається, що механізм програми єПідтримка буде універсальним, а не вибірковим, щоб кошти могли отримати громадяни всіх категорій по всій країні.

“Ми не можемо передбачити, які саме обʼєкти і міста росіяни можуть обстрілювати, і де люди потребуватимуть допомоги найбільше. Виняток становитимуть тільки ті громадяни, які виїхали за кордон”, – розповіли в Мінекономіки.

Українці матимуть змогу витратити кошти, нараховані за програмою зимової “єПідтримки”, на придбання ліків та медичних виробів українського виробництва.

За словами міністра економіки Юлії Свириденко, до програми “Національний кешбек” вже долучилися понад 50 фармацевтичних виробників та близько 250 продавців ліків та медичних виробів.

Раніше “Особи” також інформували: Як перевірити новини про благодійність і здоров’я.

 

Залишити відповідь