Кулінарний хаб планують відкрити до кінця 2024 року на Дніпропетровщині. Його створять на базі закладів професійної освіти. Там навчаються студенти за спеціальністю «Кухар», а також проходять перекваліфікацію працівники шкільних їдалень.
Про це повідомляє Мінреінтеграції у Telegram-каналі.
Кулінарний хаб стане центром підготовки кухарів шкільних їдалень. Загалом у цьому році в Україні створять 10 таких хабів: на Дніпропетровщині, Запоріжжі, Львівщині, Миколаївщині, Рівненщині, Сумщині, Харківщині та Черкащині, і два — у Хмельницькій області.
Кулінарні хаби є частиною реформи шкільного харчування, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.
Раніше “Особи” також писали: “Мобілізація без ТЦК: українці можуть добровільно записатися в прикордонні загони”.



















