Новини

Вкрали 5,3 млн грн на облаштуванні спортмайданчиків: посадовцям міськради Дніпра повідомили про підозру

Посадовців КП Дніпровської міської ради та підрядників підозрюють у заволодінні понад 5,3 млн грн на облаштуванні дитячих і спортивних майданчиків.

331Переглядів

Посадовці комунального підприємства ДМР уклали з підрядниками договори про облаштування гумового покриття, відновлення бетонування, елементів мощення для облаштування дитячих та спортмайданчиків у різних районах Дніпра. Потім внесли та затвердили неправдиві відомості до офіційних документів щодо вартості будматеріалів та обсягу виконаних робіт. Цим місцевому бюджету завдано збитків на понад 5,3 млн грн.

Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Під час обшуків за місцями їх проживання та роботи вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, печатки та документацію.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної  прокуратури повідомлено про підозру директору та екс-директору комунального підприємства ДМР і чотирьом підприємцям.

“Їм інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та підроблення офіційних документів, вчинені за попередньою змовою групою осіб (ч. 4, 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України). Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів”, повідомили в прокуратурі.

Раніше “Особи” також писали: “Злочинна група захопила шахту на Донеччині та вкрала вугілля на мільярд”.

1 коментар

Залишити відповідь