Новини

Кабмін оновив перелік об’єктів, яким не будуть вимикати світло під час дії графіків

Кабмін заборонив відключати електроенергію мобільним операторам і об’єктам Сил оборони.

371Переглядів

В оновленому переліку критично важливих обʼєктів, яким забезпечуватимуть пріоритетне електропостачання, є обʼєкти Сил безпеки і сил оборони, які керують військовими формуваннями та технічні засоби електронних комунікацій та споруди електронних комунікаційних мереж за переліками.

Про це йдеться в урядовій постанові №1260.

Пріоритетне електропостачання також зберегли для тих обʼєктів, які були в переліку раніше. Йдеться про:

  • обʼєкти критичної інфраструктури, які є в Реєстрі обʼєктів критичної інфраструктури, з приєднаною потужністю не менше за 100 кВт;
  • населені пункти, які розташовані в 20-кілометровій зоні вздовж держкордону з Республікою Білорусь і РФ.

До зазначених об’єктів не застосовуватимуть відключення світла під час дії стабілізаційних та аварійних графіків до 1 червня 2025 року.

Раніше “Особи” також писали: “Група “Прозорість та підзвітність” при ДніпроОВА скоротила вартість ще двох тендерів на понад 17 млн грн”.

Залишити відповідь