Новини

Дніпровські гімнасти вибороли 11 медалей на Чемпіонаті України серед молоді та юніорів

Чемпіонат України серед молоді та юніорів з гімнастики спортивної проходив 5-9 листопада у Києві.

224Переглядів

Команда Відділення НОК України в Дніпропетровській області та його голова Михайло Кошляк вітають призерів та тренерів Сергія Попова, Григорія Білика та Федора Кулаксізова!

Про це повідомляє Відділення НОК України в Дніпропетровській області у Telegram.

Наші спортсмени завоювали:

  • командне «срібло»,
  • Володимир Костюк – «золото» у вільних вправах,
  • Ігор Дишук – «золото» на кінь махи, «срібло» в гімнастичному багатоборстві та на поперечині,
  • Іван Рудий – «золото» на поперечині, «срібло» на брусах, «бронзу» в гімнастичному багатоборстві та на кільцях,
  • Дмитро Прудко – «срібло» на кільцях, «бронзу» у вільних вправах.

Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпровські спортсмени здобули медалі на Чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон» на Філіппінах.

Залишити відповідь