Команда Відділення НОК України в Дніпропетровській області та його голова Михайло Кошляк вітають призерів та тренерів Сергія Попова, Григорія Білика та Федора Кулаксізова!
Про це повідомляє Відділення НОК України в Дніпропетровській області у Telegram.
Наші спортсмени завоювали:
- командне «срібло»,
- Володимир Костюк – «золото» у вільних вправах,
- Ігор Дишук – «золото» на кінь махи, «срібло» в гімнастичному багатоборстві та на поперечині,
- Іван Рудий – «золото» на поперечині, «срібло» на брусах, «бронзу» в гімнастичному багатоборстві та на кільцях,
- Дмитро Прудко – «срібло» на кільцях, «бронзу» у вільних вправах.
Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпровські спортсмени здобули медалі на Чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон» на Філіппінах.























