У Дніпрі з нагоди 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення рф вшанували пам’ять полеглих оборонців.
Про це повідомляють пресслужби міської та обласної рад.
Біля пам’ятного знаку зібралися військові, рідні загиблих воїнів, представники міської та обласної влади, правоохоронці.
Від обласної влади на вшануванні був голова облради Микола Лукашук та заступник керівника ДніпроОВА Андрій Кульбач. Від міськради – новопризначений заступник Філатова Андрій Денисенко.
На Краснопільському кладовищі духовенство провело молебень, представники обласної, міської влади, силовики та містяни поклали квіти до меморіалу й запалили лампадки.
У хвилині мовчання згадали тих, хто до останнього подиху боровся на полі бою. Оборонці нашої держави віддали найдорожче — своє життя заради свободи, миру та гідного майбутнього на рідній землі.
“Ми ніколи не забудемо їхній подвиг. Вони назавжди залишаться у серцях українського народу. Слава кожному й кожній, хто став на захист нашої країни! Поверніться якнайшвидше з Перемогою!” – сказав голова обласної ради Лукашук.
Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність.

























