Злочин стався у лютому 2021 року в Шевченківському районі на вулиці Козака Мамая. Між трьома жителями будинку виникла сварка з приводу перекриття води у підвалі. Під час суперечки, нападник декілька раз вдарив ножем своїх опонентів.
Як повідомили в ГУНП Дніпропетровської області, на місці злочину правоохоронці вилучили знаряддя злочину – кухонний ніж зі слідами крові. Нападника затримали та відправили під варту.
Зібравши достатньо матеріалів, слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 (замах на умисне вбивство двох осіб) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт поліцейські скерували до суду.
Вчора, 19 листопада, стало відомо, що суд визнав нападника винним та призначив йому покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі горів магазин “Аврора””.



















