Новини

У Кривому Розі близько 110 тисяч жителів залишилися без опалення

У Кривому Розі критична ситуація з опалювальним сезоном.

341Переглядів

Наразі без тепла в місті залишаються 934 житлові будинки, 11 закладів охорони здоров’я, включно з Криворізькою міською лікарнею №16, де працює стаціонар, 43 заклади освіти, а також територіальний центр соціального захисту. Це близько 110 тисяч жителів, які досі залишаються без опалення.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

Перший заступник міністра розвитку громад та територій Василь Шкураков провів термінову нараду щодо критичної ситуації з опалювальним сезоном у Кривому Розі. Він заслухав доповіді по ситуації керівництва міської влади, обласної військової адміністрації, представників НАК «Нафтогаз» та Криворізької ТЕЦ. Також доручив якнайшвидше підготувати екстрений план відновлення теплопостачання для всіх абонентів. Він має містити чіткі терміни, відповідальних осіб і механізм щоденного звітування.

“Зрив опалювального сезону є неприпустимим, адже від цього залежить життя і здоров’я десятків тисяч людей. Всі відповідальні сторони мають діяти максимально ефективно, аби вирішити проблему у найкоротші строки. Подача тепла до осель жителів Кривого Рогу має бути відновлено без жодних зволікань”, – наголосив Василь Шкураков.

Контроль за вирішенням проблеми з теплом покладено на всіх рівнях: Мінрозвитку, НАК «Нафтогаз», ДніпроОВА, міську владу.

Раніше “Особи” також писали: “Ексголова ДніпроОВА причетний до до корупційної схеми на 286 млн грн — НАБУ”.

Залишити відповідь