Новини

Уряд хоче збільшити виплати родинам загиблих цивільних захисників України

На початку повномасштабного вторгнення для родин загиблих цивільних українців, які захищали Україну, була передбачена виплата 1,9 млн грн.

155Переглядів

Кабмін погодив законопроєкт про збільшення виплати родинам загиблих цивільних осіб одноразової грошової допомоги.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Згідно з документом, передбачається виплата родинам цивільних осіб, які з 24 лютого по 25 березня 2022 року загинули під час участі у заходах оборони України разом із військовими формуваннями.

“Ми пропонуємо збільшити її до 15 млн грн, і вважаємо, що це правильно і справедливо. Це допоможе підтримати сім’ї тих, хто загинув, захищаючи нашу державу і майбутнє”, – заявив Шмигаль.

Крім того, передбачається уточнення підстав для надання статусу члена сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України.

Тим, хто вже отримав часткову компенсацію, хочуть доплатити різницю до повної суми в 15 млн грн.

Відповідний законопроєкт подано до Верховної Ради.

Раніше “Особи” також писали: З 1 жовтня зріс розмір виплати по безробіттю.

Залишити відповідь