Кабмін погодив законопроєкт про збільшення виплати родинам загиблих цивільних осіб одноразової грошової допомоги.
Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Згідно з документом, передбачається виплата родинам цивільних осіб, які з 24 лютого по 25 березня 2022 року загинули під час участі у заходах оборони України разом із військовими формуваннями.
“Ми пропонуємо збільшити її до 15 млн грн, і вважаємо, що це правильно і справедливо. Це допоможе підтримати сім’ї тих, хто загинув, захищаючи нашу державу і майбутнє”, – заявив Шмигаль.
Крім того, передбачається уточнення підстав для надання статусу члена сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України.
Тим, хто вже отримав часткову компенсацію, хочуть доплатити різницю до повної суми в 15 млн грн.
Відповідний законопроєкт подано до Верховної Ради.
Раніше “Особи” також писали: З 1 жовтня зріс розмір виплати по безробіттю.



















