З 9 вересня на території України діють загальнодержавні превентивні заходи щодо виявлення нелегальних мігрантів.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Останні три роки порушниця відбувала покарання у виправній колонії за скоєння крадіжки.
24 листопада, після закінчення терміну ув’язнення, оскільки законних підстав перебувати на території нашої держави росіянка не мала. Тому 47-річну жінку, яка не мала законних підстав залишитися на території держави, поліцейські управління міграційної поліції ГУНП доставили до тимчасового утримання іноземців та людей без громадянства. Після цього її депортують з України.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі затримали громадянку РФ, яка незаконно проживала в Україні.



















