Укриття встановлюють на зупинках та перетинах вулиць, де можливі великі скупчення людей. Це спеціальні конструкції з габіонів, які слугують захистом від осколків снарядів та інших боєприпасів, якими обстрілюють місто.
Про це під час пресконференції 28 листопада повідомив міський голова Олександр Саюк, пише Суспільне.
За його словами, такі укриття встановлять у 120-150 місцях. Роботи зі встановлення таких укриттів продовжаться і в 2025 році.
“Встановлювати бетонні споруди — нема такої можливості через їхню високу вартість”, — зазначив Саюк.
Він також додав, що усі наявні в місті укриття відчинені. Закритими є лише ті, де ще проводять роботи з облаштування.
Раніше “Особи” також писали: “В Апостолівській громаді відкрили два інтеграційні простори”.



















