Новини

У Кривому Розі жінка напала з ножем на чоловіка: постраждалий у лікарні

У Кривому Розі затримали жінку, яка поранила ножем чоловіка.

315Переглядів

Злочин стався вночі 30 листопада в одній з квартир у Саксаганському районі. Під час конфлікту зловмисниця вдарила ножем 47-річного потерпілого у груди. Потерпілого госпіталізували до лікарні.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Співробітники відділення поліції № 4 Криворізького районного управління поліції затримали зловмисницю в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Правоохоронці вилучили знаряддя злочину – кухонний ніж.

Наразі слідчі за погодження з Криворізькою центральною окружною прокуратурою повідомили жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше “Особи” також писали: “ДБР затримало колишнього заступника голови Вищого господарського суду України”.

Залишити відповідь