Злочин стався вночі 30 листопада в одній з квартир у Саксаганському районі. Під час конфлікту зловмисниця вдарила ножем 47-річного потерпілого у груди. Потерпілого госпіталізували до лікарні.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Співробітники відділення поліції № 4 Криворізького районного управління поліції затримали зловмисницю в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Правоохоронці вилучили знаряддя злочину – кухонний ніж.
Наразі слідчі за погодження з Криворізькою центральною окружною прокуратурою повідомили жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Раніше “Особи” також писали: “ДБР затримало колишнього заступника голови Вищого господарського суду України”.



















