Новини

На Дніпропетровщині переглянули два тендери і заощадили понад 1,1 млн грн

На Дніпропетровщині продовжує працювати робоча група “Прозорість та підзвітність”.

226Переглядів

Нещодавно фахівці робочої групи “Прозорість та підзвітність” на засіданні переглянули два тендери у Синельниківському районі.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

В тендерах йшлося про поточний ремонт мереж та заміну аварійних ділянок водопроводу на різних локаціях районного центру. У кожному закладена вартість труб перевищувала пропозиції на ринку на 35%.

Замовнику довели, що ціни у договорах завищені. Так, заощадити вдалося понад 1,1 млн грн.

«Найперше, створили цю робочу групу при ОВА, аби слідкувати за доцільністю витрат. Втім, фахівці «Прозорості та підзвітності» перевіряють також вартість позицій, прописаних у тендерній документації. Порівнюють їх із цінами на ринку. Коли відмінність суттєва й не на користь замовника, розглядаємо закупівлю на засіданні. Так було і у випадку з комунальним підприємством Синельниківщини», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Андрій Кульбач.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі на хабарі викрили адміністратора ТСЦ МВС”.

Залишити відповідь