Лівобережна окружна прокуратура міста Дніпра повідомила про підозру чотирьом мешканцям Кривого Рогу у шахрайстві, вчиненому шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 190 КК України).
Про це повідомляє обласна прокуратура.
За даними слідства, підозрювані організували схему шахрайського заволодіння коштами громадян.
Під виглядом співробітників відділу безпеки одного з мобільних операторів підозрювані телефонували користувачам та пропонували перевипустити фінансовий номер у зв’язку з закінченням його строку дії.
Підозрювані отримували конфіденційну інформацію про потерпілих для перевипуску їхніх SIM-карток та безперешкодно входили до онлайн-банкінгу. У подальшому виводили грошові кошти на підконтрольні рахунки та знімали готівку в банкоматах.
Встановлено до 10 потерпілих з усієї країни, яким завдано збитків на понад 600 тис гривень.
Під час проведення обшуків за місцями мешкання та автомобілях підозрюваних вилучено телефони, комп’ютерну техніку, сім-картки, банківські картки, чорнові записи. Наразі їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Слідство триває, встановлюється точна кількість потерпілих та повне коло осіб, причетних до протиправної діяльності.
Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого управління нацполу за оперативного супроводу співробітників Управління протидії кіберзлочинам.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі двох братів засудили до ув’язнення за жорстоке вбивство таксиста з викраденням авто.






















