Дата проведення обговорення – 11 грудня. Початок об 11:00.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
Бажаючим приєднатися необхідно зареєструватися за посиланням.
На питання учасників відповідатимуть фахівці ОВА та Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.
У ОВА нагадали, що платформа «Діалог влади та бізнесу» діє на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Її запуск у регіонах ініціював президент Зеленський. Найперше, для оперативного реагування на виклики, з якими стикаються підприємці.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині запустили «Діалог влади та бізнесу»: відбулась перша зустріч.



















