Новини

Підприємців Дніпропетровщини запрошують до «Діалогу влади та бізнесу»: обговорять нещасні випадки на виробництві

Підприємців області запрошують на чергову онлайн-зустріч на платформі «Діалог влади та бізнесу». Говоритимуть про розслідування нещасних випадків на виробництві. Зокрема, через війну.

282Переглядів

Дата проведення обговорення – 11 грудня. Початок об 11:00.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Бажаючим приєднатися необхідно зареєструватися за посиланням.

На питання учасників відповідатимуть фахівці ОВА та Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

У ОВА нагадали, що платформа «Діалог влади та бізнесу» діє на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Її запуск у регіонах ініціював президент Зеленський. Найперше, для оперативного реагування на виклики, з якими стикаються підприємці.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині запустили «Діалог влади та бізнесу»: відбулась перша зустріч.

Залишити відповідь