Новини

Міжнародні партнери подарували авто лікарні у Нікополі

Одна з лікарень Нікополя отримала автомобіль від міжнародних партнерів.

213Переглядів

Машину Ford Kuga передали від ПРООН за проєктом міжнародної технічної допомоги «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні». Нове авто будуть використовувати для виїздів до пацієнтів додому та для транспортування медичних матеріалів.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

Міський голова Нікополя Олександр Саюк подякував іноземним партнерам за допомогу.

«Дякую іноземним друзям, які підтримують наше місто в такі складні часи. Воно під постійними ворожими ударами. Агресор цілить по мешканцях. Рятуючи поранених, лікарні несуть додаткове навантаження. Тому будь-яка допомога – важлива. Нове авто зручне та сучасне. Медпрацівники оперативно діставатимуться до пацієнтів, які не можуть самостійно приїхати до лікарні», – зазначив Олександр Саюк.

Раніше “Особи” також писали: “Міноборони передало ЗСУ цього року понад 1,2 млн дронів, ще 100 тисяч надійдуть до кінця грудня”.

Залишити відповідь