За даними слідства, два мешканці Дніпра налагодили схему незаконного збуту підакцизних тютюнових виробів через Інтернет.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.
Ділки закуповували контрафакт у довірених осіб за ціною, нижче ринкової. Для зберігання продукції орендували складське приміщення. Надалі шукали клієнтів через Телеграм-канал.
Незаконний товар збували гуртом та у роздріб і доставляли покупцям за допомогою поштової служби.
У ході проведення санкціонованих обшуків за місцями мешкання, в автомобілях фігурантів та у складському приміщенні, правоохоронці вилучили більш ніж 100 тисяч пачок тютюнових виробів відомих брендів, 60 тис. доларів та понад 600 тис. гривень готівкою, мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи.
Вартість вилученого – більш ніж 7 млн грн.
Наразі вирішується питання про призначення ряду експертиз та накладення арешту на вилучене майно.
Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання, зберігання, транспортування з метою збуту і збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів.
Заходи з викриття проводили прокурори спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області та співробітниками Управління міграційної поліції ГУНП в області.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині розкрили злочинну групу, яка продавала контрафактний алкоголь.





























