Новини

Плавці з Дніпропетровщини завоювали 88 медалей на Зимовому чемпіонаті України та Чемпіонаті України серед юніорів

Зимовий чемпіонат України та Чемпіонат України серед юніорів з плавання пройшли 5-7 грудня у Броварах.

287Переглядів

Дніпропетровську область представляли на змаганнях 3 команди. Вони привезли 88 медалей.

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

Перша команда виборола 44 медалі, з них 12 – золотих. Друга команда – 24 медалі, в тому числі 6 – золотих. Третя – 20 медалей, з яких 6 – найвищого ґатунку.

Мультимедалістками стали серед жінок Марія Дьяченко та Таїсія Ларіонова, які «наплавали», відповідно, 4 та 2 медалі.

Серед чоловіків найбільше медалей виборов Микола Котенко з Кам’янського. На різних дистанціях батерфляєм та вільним стилем він тричі став чемпіоном, а також срібним та бронзовим призером.

Раніше “Особи” також писали: ““Укрзалізниця” повезе “Золотий м’яч” Шевченка по вокзалах країни”.

Залишити відповідь