Уряд зобов’язав енергетичні компанії встановити фіксовані пільгові тарифи на електроенергію для мешканців багатоквартирних будинків, які не мають газу чи теплопостачання.
Про це повідомив представник уряду у ВРУ Тарас Мельничук.
За його словами, Кабінет міністрів вніс зміни у додаток 3 «Фіксовані ціни на електричну енергію для побутових споживачів» до Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії.
“Передбачено встановлення за певних умов пільгових фіксованих цін на електричну енергію для побутових споживачів, які проживають в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання або системи автономного теплопостачання, які використовують будь-які види енергоносіїв, крім електричної енергії”, – пише Мельничук.
Нагадаємо, що 31 травня Кабмін підвищив тарифи на електроенергію з 2,64 грн/кВт до 4,32 грн/кВт. Це рішення було очікуваним, оскільки про необхідність підвищення заявляли в Міненерго та в експертній спільноті. Після російських атак енергетичні компанії потребують додаткових коштів на відновлення.
Також уряд продовжив дію тарифів на газ для побутових споживачів та виробників тепла для населення до весни наступного року. Кубометр газу для населення й надалі коштуватиме 7,96 гривні, для виробництва теплової енергії для населення – 7,42 гривні.
У січні Кабінет Міністрів скасував мораторій на нарахування пені та стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, дозволивши відключення боржників від комунальних послуг, за винятком окупованих територій та зон бойових дій.
Раніше “Особи” також писали: Відключення світла через борги: як жителям Дніпропетровщини онлайн відновити електропостачання?



















