Новини

Турнір пам’яті Михайла Кореновського: боксери Дніпропетровщини вибороли 19 медалей

Боксери з Дніпропетровщини здобули призові місця на Всеукраїнському турнірі.

320Переглядів

Всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого тренера з боксу з Дніпра Михайла Кореновського проходив у Одесі 18-23 грудня.  Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 19 медалей різного ґатунку.

Про це повідомляє Відділення НОК у Дніпропетровській області.

Результати спортсменів:

  • Чемпіонкою серед юніорок стала Валерія Іванова (52 кг), а “бронзу” у ваговій категорії 54 кг отримала Ксенія Савіна.
  • Чемпіонами змагань серед юніорів стали: Костянтин Губенко (46 кг), Єгор Тихоплав (46 (В), Денис Метьолкин (48 кг), Святослав Первій (52 кг), Богдан Смоляк (54 кг), Дмитро Загорулько (57 кг), Станіслав Гуков (63 кг), Михайло Бондаренко (66 кг), Богдан Агафонов (70 кг).
  • Срібні медалі вибороли: Захар Мельник (46 кг), Ясон Васильєв (54 кг), Тарас Іващенко (57 кг), Богдан Ткаченко (75 кг). “Бронза” у Максима Микитюка (52 кг) , Олексія Калишенка та Олександра Танцюри (обидва 57 кг), Мар’яна Плєшакова (60 кг).

Михайло Кореновський — заслужений тренер з боксу з Дніпра. Він загинув внаслідок ракетного удару по місту 14 січня 2023 року.

Раніше “Особи” також писали: “Фехтувальник з Дніпра виборов срібну медаль Всеукраїнських змагань”.

Залишити відповідь