Новини

Заклади освіти Дніпропетровщини отримали від міжнародних партнерів потужні генератори

Область отримала шість потужних генераторів від Уряду Чеської Республіки. Їх передали навчальним закладам регіону. Один поїхав до Кривого Рогу, решта – до Дніпровського району. Забезпечуватимуть електрикою під час відключень світла.

198Переглядів

Генератори бензинові, різної потужності – від 60-120 кВт. Чотири отримали спеціальні заклади, по одному – спортивний коледж і профтех.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Завдяки міжнародним партнерам більш енергонезалежними стають заклади освіти регіону. Щиро вдячні за чуйність Уряду та народу Чехії. Надані генератори допоможуть дітям безперебійно навчатися. І це стратегічно важливо. Українська критична інфраструктура потерпає від ворожих обстрілів. Тож потребуємо підтримки», – наголосила заступник очільника області Ірина Грицай.

Раніше “Особи” також сповіщали: Учні початкових класів отримуватимуть безкоштовний обід завдяки ЄС.

Залишити відповідь