Генератори бензинові, різної потужності – від 60-120 кВт. Чотири отримали спеціальні заклади, по одному – спортивний коледж і профтех.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
«Завдяки міжнародним партнерам більш енергонезалежними стають заклади освіти регіону. Щиро вдячні за чуйність Уряду та народу Чехії. Надані генератори допоможуть дітям безперебійно навчатися. І це стратегічно важливо. Українська критична інфраструктура потерпає від ворожих обстрілів. Тож потребуємо підтримки», – наголосила заступник очільника області Ірина Грицай.
Раніше “Особи” також сповіщали: Учні початкових класів отримуватимуть безкоштовний обід завдяки ЄС.




















