Надзвичайники отримали два насосно-рукавних автомобіля, стільки ж кранів, пожежне авто на базі Toyota Hilux та автоцистерну таспеціальну аварійно-рятувальну машину-робота. Вона працює на безпілотному керуванні та призначена для приборкання вогню.
Про це повідомила пресслужба ДніпроОВА.
За словами радника начальника ОВА Андрія Кульбача, в умовах війни праця ДСНС-ників — не просто порятунок життів, а вияв найвищої людяності, яка допомагає нам зберегти віру в Перемогу та майбутнє.
Загалом надзвичайникам області передали 8 одиниць техніки.
Крім того, сьогодні 16 працівників ДСНС регіону отримали відзнаки.
Раніше “Особи” також інформували: У Кривому Розі горів будинок, загинула жінка.

























