Новий реабілітаційний центр облаштували у одній з лікарень міста. Там допомагатимуть відновитися після різних травм та поранень.
Про це повідомили в ДніпрОВА.
«За півтора роки ми значно розширили мережу реабілітаційних закладів – до 44. У цьому центрі будуть допомагати нашим захисникам та цивільним, які отримали поранення чи травми. Для цього тут є все. Сучасне обладнання і тренажери, кваліфіковані спеціалісти», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
У реабілітаційному центрі зробили сучасний ремонт, встановили обладнання та тренажери. Також замінили мережі електро-, водо- і теплопостачання, вентиляцію, кондиціонування та сигналізацію. Оновили й палати. Всюди є душові та вбиральні, облаштовані з урахуванням інклюзивності. Біля ліжок – кнопки для зв’язку з лікарями та медсестрами.
«Маємо всі можливості для того, щоб надавати всебічну допомогу. Є три підрозділи. Фізичної та апаратної фізіотерапії. А ще – когнітивної і психотерапевтичної реабілітації. Будемо допомагати відновлюватися після уражень опорно-рухового апарату, нервової системи, черепно-мозкових та спинальних травм», – розповіла медична директорка закладу Тетяна.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі 7 дитячих будинків сімейного типу отримали ключі від власних осель”.
























