Новини

У Павлограді чоловіку, який ображав та бив дружину, повідомили про підозру

Мешканець Павлограду тривалий час ображав дружину. Йому повідомили про підозру.

255Переглядів

Чоловік бив та ображав свою дружину, використовуючи нецензурну лайку, принижував її гідність, вчиняв психологічне насильство. Поліцейські складали адміністративні протоколи та видавали термінові заборонні приписи. Однак він не припинив своїх дій й продовжував знущатися над дружиною.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області. Там зазначили, що профілактичні бесіди, адміністративні стягнення та попередження про більш жорстку правову відповідальність на чоловіка не подіяли.

Тому йому повідомили про підозру. за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком до 2 років.

“Нагадуємо, що за вчинення домашнього насильства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Якщо ви страждаєте від домашнього насильства – не мовчіть, а своєчасно зверніться до поліції”, – наголосили в поліції.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині судитимуть експрикордонника, підозрюваного у співпраці з РФ”.

1 коментар

Залишити відповідь