Чоловік бив та ображав свою дружину, використовуючи нецензурну лайку, принижував її гідність, вчиняв психологічне насильство. Поліцейські складали адміністративні протоколи та видавали термінові заборонні приписи. Однак він не припинив своїх дій й продовжував знущатися над дружиною.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області. Там зазначили, що профілактичні бесіди, адміністративні стягнення та попередження про більш жорстку правову відповідальність на чоловіка не подіяли.
Тому йому повідомили про підозру. за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком до 2 років.
“Нагадуємо, що за вчинення домашнього насильства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Якщо ви страждаєте від домашнього насильства – не мовчіть, а своєчасно зверніться до поліції”, – наголосили в поліції.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині судитимуть експрикордонника, підозрюваного у співпраці з РФ”.




















1 коментар