Керівництво лікарні звернулося з проханням розмістити їхню установу в селищі Градизьк. Депутати селищної ради одноголосно підтримали це рішення, продемонструвавши солідарність і готовність допомогти у складні часи.
Про це повідомляє публікація Мирослава Носи у Facebook.
За словами голови Градизької громади Мирослава Носи, лікарня має сучасне обладнання та працює у різних медичних напрямках, тому її збереження є надзвичайно важливим.
«Лікарня у них гарна, багато обладнання, різні відділення. Фронт рухається, і все це може бути знищено. Стоїть задача зберегти лікарню і фахівців», – зазначив Мирослав Носа.
16 січня депутати селищної ради одноголосно підтримали переїзд медичного закладу до Градизька. Лікарню розмістять у триповерховій будівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), а медичному персоналу громада надасть житло.
“Другий, третій поверх, всі вільні кабінети – ми готові їм надати на законних підставах. З адміністрацією ми вирішимо питання з поселення лікарів, тому що всі профільні лікарі також переїдуть. На все про все у нас дедлайн приблизно місяць. Ще повторюся, що все це відбуватиметься у зв’язку з тим, що досить швидко фронт наближається до Дніпропетровщини. На жаль, війна вносить свої корективи в роботу навіть лікарень”, – сказав голова Градизької громади Мирослав Носа.
Він також додав, що попри бажання продовжувати роботу в рідному селищі, персонал лікарні змушений покинути його через небезпеку, яку принесла війна.
У той же час головлікар Петропавлівської лікарні Дмитро Боровий повідомляє, що це лише на 50% правда, пише Петропавлівка City.
Наразі лікарня працює у штатному режимі та про евакуацію мова поки що не йде. Але лікарня, як і всі комунальні заклади, має план евакуації на випадок наближення бойових дій.
Раніше “Особи” також сповіщали: В лікарні Мечникова у Дніпрі встановили надсучасний ангіограф.




















1 коментар