У ДБР завершили досудове розслідування щодо начальника управління одного з правоохоронних органів Дніпра, який відправив своїх підлеглих будувати йому будинок.
Про це повідомляє ДБР.
Обвинувальний акт направлено до суду.
У квітні 2023 року високопоставлений дніпровський правоохоронець почав добудувати власний двоповерховий будинок. Щоб зекономити, він вирішив використовувати на будівельних роботах своїх підлеглих. Він пообіцяв їм продовження виплати заробітної платні та премій без виходу на службу, а також додаткові вихідні дні.
Поки підлеглі будували будинок начальнику, у відомості їм безпідставно нараховували кошти.
Таким чином, з бюджету на зарплати правоохоронців-будівельників було безпідставно витрачено майже 700 тис. гривень.
Раніше “Особи” також писали: Викрав гроші з картки матері безвісно зниклого військового: у Самарі встановили причетність до злочину 26-річного чоловіка.


























1 коментар