Зловмисник налагодив схему ухилення від мобілізації та перетину державного кордону для військовозобов’язаних. За рік злочинної діяльності він «допоміг» 22 чоловікам, 4 з яких виїхали за кордон та не повернулись.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Як встановили слідчі, фігурант організував схему видачі тимчасового посвідчення з відміткою про непридатність до військової служби. Використовуючи своє службове становище, він вносив неправдиві відомості в Єдиний державний реєстр військовозобовʼязаних. Надалі з цими документами чоловіки отримували відстрочку від військової служби та мали можливість безперешкодно виїхати за кордон.
На підставі ухвали слідчого поліція провела обшук за місцем мешкання 36-річного фігуранта. Були вилучені документи, які підтверджують його злочинну діяльність, зокрема компʼютерну техніку та мобільний телефон.
22 січня чоловіку повідомили про підозру за ч. 1, 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), ч.1, 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) ККУ.
Також раніше “Особи” повідомляли: Дніпропетровський обласний ТЦК прокоментував відео зі скривавленим чоловіком, який втік з “бусика”.





















2 коментарі