Протягом минулого дня, 2 лютого, два райони Дніпропетровщини потерпали від атак ворога.
Про це повідомляє керівництво ДніпроОВА та обласної ради.
По Новопавлівській громаді, що на Синельниківщині, ввечері росіяни поцілили КАБом. 70-річний чоловік, поранений та госпіталізований. Він в стані середньої тяжкості. Пошкоджені приватний будинок, гараж, лінія електропередач. Одне авто понівечене, інше – знищене.
Десятки обстрілів протягом неділі пережила Нікопольщина. Її ворог атакував безпілотниками та боєприпасами, які скидав з БпЛА. Бив і з важкої артилерії. До пізнього вечора агресор атакував Нікополь. Спершу вдарив дроном-камікадзе, потім – важкою артилерією. Загиблих і постраждалих немає.
Найбільше руйнувань у самому Нікополі. Неспокійно було також у Марганецькій, Мирівській, Покровській та Червоногригорівській громадах.
Загалом у районі через удари противника понівечена інфраструктура, декілька підприємств та адмінбудівля. Пошкоджені 2 п’ятиповерхівки, 5 приватних будинків і 4 господарські споруди. Побиті автівки, 2 гаражі та лінія електропередач.
Там з людей ніхто не постраждав.
Вночі на Дніпропетровщині підрозділи ПвК “Схід” знищили 3 безпілотники, які шугали у небі над різними районами області.
За повідомленням Повітряних сил, станом на 09.00 підтверджено збиття 38-ми ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Запорізькій, Дніпропетровській, Вінницькій та Хмельницькій областях. 25 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків).
Раніше “Особи” також сповіщали: У Синельниківському районі росіяни КАБами знищили ліцей, вночі над Дніпропетровщиною збито два БпЛА.




















1 коментар