Новини

На Дніпропетровщини комунальники за мільйон хочуть наняти фірму по вибиванню боргів

Комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго» шукає колекторську фірму, яка допоможе йому стягнути борги з абонентів.

189Переглядів

Тендер оголошений на 1 мільйон гривень. За ці гроші колектори повинні допомогти стягнути борги за послуги постачання теплової енергії з 1 100 побутових споживачів. На це їм дається весь 2025 рік.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на систему електронних торгів «Прозорро».

Тендер  оголошено 31 січня, а самі торги відбудуться 10 лютого. Наразі поки що ніхто не подав заявки на участь у ньому.

Орієнтовна вартість закупівлі складає 1 млн грн. Вибивати борги будуть з 1100 абонентів, які винні тепловикам понад 36 млн грн.

У вартість послуг входить: робота з боржниками, спрямована на заохочення їх до виконання зобов’язань перед КП “Новомосковськтеплоенерго”, а саме сплата заборгованості за надані послуги з постачання теплової енергії, шляхом надсилання боржнику та іншим особам повідомлень (в тому числі, але не виключно: IVM, SMS), листів, телеграм, претензій, позовних заяв, а також здійснення зустрічей з боржником та (або) його представниками; вчинення в межах наданих повноважень інших не заборонених чинним законодавством України дій.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Кам’янському переглянули тендери та зекономили понад 2 млн грн.

Залишити відповідь