Автомобілі отримали громади Кам’янського, Криворізького та Синельниківського районів. Їх використовуватимуть для надання паліативної допомоги та соцпослуг.
Про це повідомили в ОВА.
Шестимісну автівку отримала одна з лікарень Кам’янського району. Вона оснащена підйомником та кріслом колісним.
Ще одну автівку відправили до Криворізького району в центр соцадаптації.
«Область отримала три новенькі машини, одна з них для працівників соцсфери. Вони місткі, а тому одночасно до отримувачів послуг нею зможе вирушати декілька фахівців. Загалом, завдяки мобільності, зможемо реалізувати ще більше корисних ініціатив. І головне – вчасно приходити на допомогу людям, які її потребують», – розповіла заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.
П’ять спеціалізованих автомобілів передано громадам Дніпропетровщини, Харківщини та Миколаївщини в межах флагманського партнерства ПРООН і ЄС «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».
Раніше “Особи” також писали: “У Самарі заощадили 5,6 млн грн на ремонті будівлі під ЦНАП”.






















