Новини

В Дніпропетровській ОВА підсумували роботу обласних закладів освіти у 2024-му році

Ефективність роботи та напрями, на яких акцентувалися. Зупинилися й на облаштуванні та забезпеченні дитсадків, шкіл, ліцеїв, гімназій та профтехів. Від створення там укриттів і проведення ремонтів до друку підручників та отримання гаджетів. Поза увагою не залишили і плани на майбутнє. 

415Переглядів

Загалом сьогоднішня нарада у ДніпроОВА  зібрала керівників майже ста закладів, які фінансуються з обласного бюджету.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«У непрості часи робимо все можливе, аби заклади освіти працювали. Давали дітям якісні знання та водночас осучаснювалися. Для цього продовжуємо впровадження реформ. Ще один важливий аспект, який залишається у полі зору, – створення безпечних умов у дитсадках, школах, ліцеях, гімназіях і профтехах. Це вкрай важливо, бо прагнемо, щоб якомога більше хлопців і дівчат повернулися до очної форми навчання», – зазначила заступник начальника ОВА Ірина Грицай.

Зосереджені минулоріч були також на модернізації харчоблоків і ремонті закладів освіти. Відновленні пошкоджених через ворожі обстріли. Займалися й забезпеченням альтернативними джерелами живлення, які дозволяють продовжувати навчальний процес попри знеструмлення.

«Все це робили коштом обласного бюджету. Допомагає й держава. З головного кошторису країни отримували субвенції. Вони йшли на створення навчально-практичних центрів при профтехах регіону, покращення матеріально-технічної бази закладів освіти та облаштування в них сховищ», – додала директорка департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Ольга Лозова.

Ще один важливий напрям – забезпечення фахівців, які працюють з дітьми, та учнів всім необхідним. А саме – підручниками, гаджетами, іншою технікою. Над цим Дніпропетровщина працює не тільки з Міносвіти України. Долучає й міжнародних партнерів.

Раніше “Особи” також сповіщали: Майже пів тисячі навчальних закладів пошкоджено на Дніпропетровщині внаслідок обстрілів.

Залишити відповідь