Нещодавно біля ринку “Кодак” знесли похоронне бюро, яке працювало останні два роки. Територію огородили парканом. Зараз там стартувало будівництво торгівельних павільйонів.
Про це стало відомо з паспорту об’єкту на паркані. Замовником є ТОВ “Кодак”, повідомляє “Д1”.
Терміни завершення будівництва в документі невідомі.
Демонтаж “Кодаку” почався наприкінці листопада. Спочатку знесли прилавки, де торгували різними продуктами. Там вже збудували нові чорні павільйони.
Раніше “Особи” також писали: “Криворізьким родинам, чиї оселі пошкоджені обстрілами, виплатили допомоги на 265,7 млн грн”.




















