За минулий тиждень рапорти на повернення до війська через застосунок “Армія+” подали понад 300 українських військовослужбовців, які самовільно залишили частину.
Про це під час національного телемарафону повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.
“За останній тиждень, наприклад, ми отримали більше як 300 рапортів на повернення із СЗЧ. І зараз динаміка прискориться, тому що за законодавством є обмежений термін для відсутності кримінальної відповідальності по таких поверненнях”, – зазначила Черногоренко.
За її словами, трапляється, що деяким військовим відхиляють рапорти. Це буває тоді, каже вона, коли військовослужбовець не встиг протягом 24 годин після подачі рапорту прибути до відділення Військової служби правопорядку.
У відомстві кажуть, що динаміка повернення із СЗЧ має прискоритися, адже термін для відсутності кримінальної відповідальності обмежений.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі чоловік вчинив підпал мікроавтобусу”.



















