Новини

36-річна дніпрянка до смерті побила свого чоловіка

Під час конфліктної ситуації зі співмешканцем підозрювана побила чоловіка. Від отриманих травм потерпілий помер.

252Переглядів

26 лютого до поліції надійшло повідомлення про виявлення тіла чоловіка з тілесними ушкодженнями в одному з будинків у Шевченківському районі.

Про це повідомляє Поліція Дніпропетровської області у Telegram.

Правоохоронці зʼясували, що між знайомими чоловіком та жінкою виникла сварка, під час якої підозрювана завдала потерпілому удари по обличчю та тілу. Травми виявилися смертельними для 37-річного містянина.

Працівники відділу поліції №4 Дніпровського районного управління поліції №1 затримали жінку в порядку ст. 208 КПК України.

28 лютого слідчі повідомили затриманій про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Кривому Розі затримали містянина, який до смерті побив свою стареньку матір.

Залишити відповідь