Новини

Представники водоканалів Дніпропетровщини зустрілися з чеськими підприємцями

У Києві за участі чеських дипломатів та підприємців обговорювали впровадження європейських стандартів водопостачання в Україні.

237Переглядів

У Києві відбулася робоча зустріч представників водоканалів Дніпропетровської обласної ради з чеськими підприємствами, які спеціалізуються на розробці технологій та обладнання для очищення води.

Про це повідомляє пресслужба обласної ради.

Захід організований у співпраці з Посольством Чеської Республіки в Україні з метою обміну досвідом та налагодження співпраці в контексті впровадження європейських стандартів водопостачання в Україні.

Чеська Республіка вже проходила процес адаптації водного господарства до норм Євросоюзу, тому її досвід є  цінним для України. Учасники обговорили виклики, з якими стикається система водопостачання під час інтеграції в ЄС, типові помилки, яких варто уникати, а також найефективніші рішення, які можуть бути застосовані в українських громадах.

За підсумками зустрічі між асоціаціями водоканалів Чехії та України підписано меморандум про співпрацю.

Одним із практичних результатів зустрічі стало обговорення наміру чеських партнерів передати для громад Дніпропетровської області станції очищення води. Це допоможе забезпечити прифронтові громади якісною питною водою, що є критично важливим в умовах воєнного часу.

Учасники зустрічі домовилися продовжувати взаємодію та працювати над реалізацією спільних проєктів у сфері водопостачання та очищення води.

Раніше “Особи” також писали: Чехія допоможе з відновленням Дніпропетровщини: серед пріоритетів – генерація енергії.

Залишити відповідь