Новини

У День добровольця на Дніпропетровщині вшанували пам’ять загиблих, які добровільно пішли боронити Батьківщину

День добровольця відзначають сьогодні в Україні. На честь загиблих воїнів, які за покликом душі боронили рідну землю, поклали квіти до пам’ятного знака.

253Переглядів

Представники керівництва області, правоохоронного блоку, військові зібралися біля пам’ятного знаку, звідки навесні 2014-го перші добровольчі батальйони вирушили боротися за незалежність і територіальну цілісність України.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

«Полишити звичне цивільне життя. Щоб у ключовий момент підтримати свою країну. Вбратись у піксель і стати воїном. Аби придушити навалу агресора. Зробити моральний вибір битись з ворогом до останньої краплі корові. Не вагаючись й секунди. Вшанували добровольців. Згадали тих, хто повернувся додому «на щиті». Подякували тим, хто продовжує знаходитися на полі бою «зі щитом», – сказав очільник регіону Сергій Лисак.

Серед тих, хто прийшов з квітами до пам’ятного знака й пані Олена. Вона керівниця центру переселенців Мелітополя.

«Наше місто окуповано. Ми вдячні Дніпропетровщині, що область прийняла наших людей. Залучаємося до всіх пам’ятних дат. Сьогодні прийшли вшанувати добровольців. Це надзвичайно вмотивовані люди», – зазначила Олена.

День українського добровольця відзначається щорічно 14 березня. В цю дату 11 років тому з Майдану Незалежності вирушили 500 бійців. Вони сформували перший добровольчий батальйон.

Раніше “Особи” також сповіщали: 270 історій: в сквері Героїв у Дніпрі відкрили шосту частину проєкту про загиблих військових.

Залишити відповідь