Новини

Сьогодні завершується опалювальний сезон у Дніпрі та Кривому Розі

У Дніпрі відсьогодні, 27 березня, завершили опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Борис Філатов.

419Переглядів

Упродовж останніх трьох днів середньодобова температура повітря у місті становить +8°C, що відповідає нормам для припинення подачі тепла.

Про це повідомили на сайті міськради.

Також сьогодні вранці КП «Криворіжтепломережа» та АТ «Криворізька Теплоцентраль» за рішенням виконкому Криворізької міськради завершили опалювальний сезон.

Деякі обʼєкти соціальної сфери отримуватимуть тепло за індивідуальними зверненнями.

Також у міськраді Дніпра нагадали, що містяни заборгували “Теплоенерго” понад 1 млрд 611 млн грн. Споживачів закликають укласти договір реструктуризації.

Щоб оформити реструктуризацію, потрібно звернутися до Центру обслуговування абонентів КП “Теплоенерго” за адресою: вул. Королеви Єлизавети II, 15-А. Для цього необхідний пакет копій документів:

  • заява;
  • паспорт (1, 2, 11 сторінки);
  • ідентифікаційний код;
  • довідка про склад сім’ї;
  • довідки про доходи всіх повнолітніх членів родини за останні 6 місяців на момент укладення договору;
  • довідка з центру зайнятості (для непрацюючих); – остання сторінка трудової книжки (для непрацюючих).

Якщо виникнуть питання, можна звернутися за номерами: 778-59-98; 778-10-42.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Маломихайлівській громаді Синельниківського району зростають комунальні тарифи.

Залишити відповідь