ДніпроОВА ініціювала виділення коштів на ремонт чотирьох будівель-пам’яток архітектури:
- Історичний музей ім. Д. Яворницького;
- Філармонія ім. Л. Когана;
- Дніпровський коледж культури;
- Театр ДРАМІКОМ.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Він також розповів про інші рішення, які ухвалили на засіданні постійної комісії з питань культури та духовності Дніпропетровської обласної ради. Серед них такі:
- 2025 році ветерани, члени їхніх родин і родини загиблих захисників зможуть безкоштовно відвідувати обласні заклади культури.
- Продовжено дію програми мовної політики.
“У найтяжчі часи культура працює як інструмент м’якої сили. Вона формує стійкість, підтримує військових, допомагає цивільним адаптуватися до нової реальності. Саме тому фінансування не припиняється — навіть під час повномасштабної війни”, – написав Микола Лукашук.
Також під час засідання було заслухано звіти щодо реалізації у 2024 році 5 обласних програм: розвитку культури, української мови, міжнародного співробітництва, туризму та козацтва.
Раніше “Особи” також писали: “До проєкту «Пліч-о-пліч» на Дніпропетровщині долучилася ще 21 громада”.



















