Новини

Дніпровський житломасив Північний шосту добу лишається без води

У мешканців житломасиву Північний у Дніпрі вже шосту добу немає води. Люди стоять у чергах біля колонок по дві години. Проблема — чергова аварія на ділянці, яка розташована на території, що належить регіональній філії "Придніпровська залізниця".

423Переглядів

Журналісти поспілкувалися з мешканцями житломасив, а також з підприємством, що надає послуги щодо термінів відновлення водопостачання.

Про це повідомляє Суспільне.

Дніпрянка Наталя живе на сусідній вулиці від колонки з питною водою. Жінка розповіла: на весь Північний — шість точок роздачі води. За словами жінки, в черзі за питною вона стоїть кожного дня по дві години.

“З пʼятниці води по всьому району немає. Вчора зранку на колонці важіль зламався, і люди чекали до самого вечора поки відремонтують. Я — пенсіонерка, я в магазині води не накуплюсь, тому сюди ходжу і безкоштовно набираю”, — сказала вона.

Вʼячеслав прийшов по воду з трьома баклажками по десять літрів. Чоловік зазначив: набирає кожного дня.

“У нас тут постійно проблеми з водою. Добре, що два роки тому колонку зробили. Технічну воду нам підвозять з водоканалу”, — додав дніпрянин.

За словами начальника відділу БМЕСД-6 Валерія Кармазіна, місцеві жителі забивають каналізацію відходами: подушками, ковдрами, одягом. Через це ламаються труби та доводиться проводити довгий ремонт.

“Система вже змонтована. Після заміни приймального колодязя та мережі водовідведення, тобто сьогодні (1 квітня, — ред.) маємо подати водопостачання. Подібні ситуації трапляються часто, тому що місцеві закидають сміттям каналізацію”, — сказав він.

Валерій Кармазін додав: аби запобігти подібним ситуаціям — місцеві мають не забруднювати каналізацію, а також проводити ревізії по багатоповерхівках та постійно прочищати труби.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі цього тижня відключать воду боржникам: адреси.

Залишити відповідь