Журналісти поспілкувалися з мешканцями житломасив, а також з підприємством, що надає послуги щодо термінів відновлення водопостачання.
Про це повідомляє Суспільне.
Дніпрянка Наталя живе на сусідній вулиці від колонки з питною водою. Жінка розповіла: на весь Північний — шість точок роздачі води. За словами жінки, в черзі за питною вона стоїть кожного дня по дві години.
“З пʼятниці води по всьому району немає. Вчора зранку на колонці важіль зламався, і люди чекали до самого вечора поки відремонтують. Я — пенсіонерка, я в магазині води не накуплюсь, тому сюди ходжу і безкоштовно набираю”, — сказала вона.
Вʼячеслав прийшов по воду з трьома баклажками по десять літрів. Чоловік зазначив: набирає кожного дня.
“У нас тут постійно проблеми з водою. Добре, що два роки тому колонку зробили. Технічну воду нам підвозять з водоканалу”, — додав дніпрянин.
За словами начальника відділу БМЕСД-6 Валерія Кармазіна, місцеві жителі забивають каналізацію відходами: подушками, ковдрами, одягом. Через це ламаються труби та доводиться проводити довгий ремонт.
“Система вже змонтована. Після заміни приймального колодязя та мережі водовідведення, тобто сьогодні (1 квітня, — ред.) маємо подати водопостачання. Подібні ситуації трапляються часто, тому що місцеві закидають сміттям каналізацію”, — сказав він.
Валерій Кармазін додав: аби запобігти подібним ситуаціям — місцеві мають не забруднювати каналізацію, а також проводити ревізії по багатоповерхівках та постійно прочищати труби.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі цього тижня відключать воду боржникам: адреси.






















